TUBE LIGHT LINE KM=500X500MM Ø315MM H=10CM
TUBE LIGHT LINE KM=500X500MM Ø315MM H=10CM
| Code | LSTU100LI315 |
| Code | LSTU100LI315 |
| Merk | LSDRAIN |
| Referentie | 20042 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Tube Light Line |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid |
| Omschrijving |
Kader en vuldeksel zijn vervaardigd uit geëxtrudeerd aluminium. Vrije opening onderaan: aansluiting voor een PVC-rioleringsbuis (Ø 250, 315, 400 mm). Het deksel ligt los in het kader. Verzinkte staalplaat (3 mm) als bodemplaat (op aanvraag: bodemplaat in 3 mm aluminium). Twee dichtingen: één op de bodem en één in de zijkant van het buitenkader. Het T-rubber heeft een 3-voudige functie: verhindert vuilresten tussen vuldeksel en kader, door het verend effect worden spanningen tussen vuldeksel en kader vermeden en extra reukafsluiting. |
| Documenten |
Beschikbaarheid
Kader en vuldeksel zijn vervaardigd uit geëxtrudeerd aluminium. Vrije opening onderaan: aansluiting voor een PVC-rioleringsbuis (Ø 250, 315, 400 mm). Het deksel ligt los in het kader. Verzinkte staalplaat (3 mm) als bodemplaat (op aanvraag: bodemplaat in 3 mm aluminium). Twee dichtingen: één op de bodem en één in de zijkant van het buitenkader. Het T-rubber heeft een 3-voudige functie: verhindert vuilresten tussen vuldeksel en kader, door het verend effect worden spanningen tussen vuldeksel en kader vermeden en extra reukafsluiting.
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)Kader en vuldeksel zijn vervaardigd uit geëxtrudeerd aluminium.
- Vrije opening onderaan: aansluiting voor een PVC-rioleringsbuis (Ø 250, 315, 400 mm).
- Het deksel ligt los in het kader.
- Verzinkte staalplaat (3 mm) als bodemplaat (op aanvraag: bodemplaat in 3 mm aluminium).
- Twee dichtingen: één op de bodem en één in de zijkant van het buitenkader.
- Het T-rubber heeft een 3-voudige functie: verhindert vuilresten tussen vuldeksel en kader, door het verend effect worden spanningen tussen vuldeksel en kader vermeden en extra reukafsluiting.
Toepassing
Buiten
Pluspunten
(Volgens onze adviseurs)Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Tube Light Line |
| Breedte (mm) | 500mm |
| Hoogte (mm) | 100mm |
| Belastingsklasse | A15 |
| Vorm | Rond |
| Grondstof | Aluminium |
| Lengte (mm) | 500mm |
| Dekseleigenschappen | Klinkerdeksel, Tegeldeksel |
| Producttype | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Tube Light Line |
| Breedte (mm) | 500mm |
| Hoogte (mm) | 100mm |
| Belastingsklasse | A15 |
| Vorm | Rond |
| Grondstof | Aluminium |
| Lengte (mm) | 500mm |
| Dekseleigenschappen | Klinkerdeksel, Tegeldeksel |