PVC ROOSTER ANTI-CHOC 30X30 CM
PVC ROOSTER ANTI-CHOC 30X30 CM
| Code | PAROA30 |
| Code | PAROA30 |
| Referentie | 3865 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Nazichtput PP rooster |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Nazichtput PP rooster |
| Breedte (mm) | 300mm |
| Lengte (mm) | 300mm |
| Grondstof | PP |
| Keurmerk | Anti-choc |
| Lengte (cm) | 30cm |
| Breedte (cm) | 30cm |
| Producttype | Nazichtput PP rooster |
| Breedte (mm) | 300mm |
| Lengte (mm) | 300mm |
| Grondstof | PP |
| Keurmerk | Anti-choc |
| Lengte (cm) | 30cm |
| Breedte (cm) | 30cm |