INOX KLOKROOSTER 30X30CM MET MANDJE Ø110MM HORIZ
INOX KLOKROOSTER 30X30CM MET MANDJE Ø110MM HORIZ
| Code | KRI3030H |
| Code | KRI3030H |
| Referentie | 32593 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Klokrooster RVS |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Klokrooster RVS |
| Breedte (mm) | 300mm |
| Belastingsklasse | L15 |
| Vorm | Vierkant |
| Grondstof | RVS A2 |
| Lengte (mm) | 300mm |
| Hoogte (mm) | 221mm |
| Aansluitdiameter (mm) | 110mm |
| Keurmerk binnen | EN1253 |
| Keurmerk buiten | EN1433 |
| Afwerking | Gebeitst, Gepassiveerd |
| Producttype | Klokrooster RVS |
| Breedte (mm) | 300mm |
| Belastingsklasse | L15 |
| Vorm | Vierkant |
| Grondstof | RVS A2 |
| Lengte (mm) | 300mm |
| Hoogte (mm) | 221mm |
| Aansluitdiameter (mm) | 110mm |
| Keurmerk binnen | EN1253 |
| Keurmerk buiten | EN1433 |
| Afwerking | Gebeitst, Gepassiveerd |