GY KOLK A8C BENOR D400 GEBOGEN 45° 750X290X400 ZY
GY KOLK A8C BENOR D400 GEBOGEN 45° 750X290X400 ZY
| Code | WAA8CGS |
| Code | WAA8CGS |
| Referentie | 41272 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Straatkolk gietijzer |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Straatkolk gietijzer |
| Breedte (mm) | 297mm |
| Grondstof | Gietijzer |
| Keurmerk | BENOR |
| Belastingsklasse | D400 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte (mm) | 400mm |
| Lengte (mm) | 750mm |
| Producttype | Straatkolk gietijzer |
| Breedte (mm) | 297mm |
| Grondstof | Gietijzer |
| Keurmerk | BENOR |
| Belastingsklasse | D400 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte (mm) | 400mm |
| Lengte (mm) | 750mm |
Andere klanten kochten ook
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER