GY DEKSEL C250 KM= 600X 600MM VO= 480X 480MM H55
GY DEKSEL C250 KM= 600X 600MM VO= 480X 480MM H55
| Code | IJC060060 |
| Code | IJC060060 |
| Referentie | 1714 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Deksel gietijzer |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
| Omschrijving |
Gietijzeren deksel met een belastingsklasse volgens EN124-1 – C250(kN). Anti-slib deksel met hydraulische sluiting. Deksel voorzien van uitlichtkom. Met DRWA_EUP inscriptie. |
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Gietijzeren deksel met een belastingsklasse volgens EN124-1 – C250(kN). Anti-slib deksel met hydraulische sluiting. Deksel voorzien van uitlichtkom. Met DRWA_EUP inscriptie.
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Productinformatie
(Goed geïnformeerd)Omschrijving
(In detail)Gietijzeren deksel met een belastingsklasse volgens EN124-1 – C250(kN).
- Anti-slib deksel met hydraulische sluiting.
- Deksel voorzien van uitlichtkom.
- Met DRWA_EUP inscriptie.
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Deksel gietijzer |
| Breedte (mm) | 600mm |
| Lengte (mm) | 600mm |
| Belastingsklasse | C250 |
| Vorm | Vierkant |
| Keurmerk | Niet gekeurd |
| Grondstof | Gietijzer |
| Normering | EN 124-1 |
| Dekseleigenschappen | Hydraulische dichting |
| Producttype | Deksel gietijzer |
| Breedte (mm) | 600mm |
| Lengte (mm) | 600mm |
| Belastingsklasse | C250 |
| Vorm | Vierkant |
| Keurmerk | Niet gekeurd |
| Grondstof | Gietijzer |
| Normering | EN 124-1 |
| Dekseleigenschappen | Hydraulische dichting |
Andere klanten kochten ook
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER