ALU KLINKERDEKSEL BASIC KM=700X700 VO=640X640 H80MM+DICHTING
ALU KLINKERDEKSEL BASIC KM=700X700 VO=640X640 H80MM+DICHTING
| Code | KDA7008B |
| Code | KDA7008B |
| Merk | LSDRAIN |
| Referentie | 63778 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Basic Line |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Basic Line |
| Breedte (mm) | 700mm |
| Hoogte (mm) | 80mm |
| Belastingsklasse | A15 |
| Vorm | Vierkant |
| Grondstof | Aluminium |
| Opening lengte (mm) | 640mm |
| Lengte (mm) | 700mm |
| Opening breedte (mm) | 640mm |
| Producttype | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Basic Line |
| Breedte (mm) | 700mm |
| Hoogte (mm) | 80mm |
| Belastingsklasse | A15 |
| Vorm | Vierkant |
| Grondstof | Aluminium |
| Opening lengte (mm) | 640mm |
| Lengte (mm) | 700mm |
| Opening breedte (mm) | 640mm |
Andere klanten kochten ook
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL