ALU KLINKERDEKSEL BASIC KM=300X300 VO=240X240 H100MM+DICHTIN
ALU KLINKERDEKSEL BASIC KM=300X300 VO=240X240 H100MM+DICHTIN
| Code | KDA3010B |
| Code | KDA3010B |
| Merk | LSDRAIN |
| Referentie | 63781 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Basic Line |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Basic Line |
| Breedte (mm) | 300mm |
| Hoogte (mm) | 100mm |
| Belastingsklasse | A15 |
| Vorm | Vierkant |
| Grondstof | Aluminium |
| Producttype | Klinkerdeksel aluminium |
| Reeks | Basic Line |
| Breedte (mm) | 300mm |
| Hoogte (mm) | 100mm |
| Belastingsklasse | A15 |
| Vorm | Vierkant |
| Grondstof | Aluminium |