ALU KLEEFBAND 7.5 CM X 50M X 25µ
ALU KLEEFBAND 7.5 CM X 50M X 25µ
| Code | ALKL075 |
| Code | ALKL075 |
| Referentie | 7470 |
| Eenheid | stuks |
| Productmodel | Tape |
| Beschikbaarheid |
Beschikbaarheid
|
Beschikbaarheid
-
LSDRAIN GEEL
-
LSDRAIN OOSTAKKER
Word professionele online klant
- ✓ Toegang tot uw nettoprijzen
- ✓ Exclusieve online promoties
- ✓ Opvolging van uw bestellingen, leveringen en facturen
- ✓ Zicht op de actueel beschikbare voorraad per filiaal
- ✓ 1% extra online bestelkorting bovenop uw nettoprijzen
Technische specificaties
(Alles wat u moet weten)| Producttype | Tape |
| Grondstof | Aluminium |
| Breedte (mm) | 75mm |
| Lengte (m) | 50m |
| Producttype | Tape |
| Grondstof | Aluminium |
| Breedte (mm) | 75mm |
| Lengte (m) | 50m |